Kancelaria Adwokata Mikołaja Jarosińskiego

Tychy, Katowice, Gliwice, Żory, Rybnik, Śląsk

Telefon

(+48) 535-134-104

Nazywam się Mikołaj Jarosiński i wykonuję zawód adwokata w moim rodzinnym mieście Tychy.  Jestem absolwentem prawa wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zdobywałem w Prokuraturze Rejonowej w Tychach oraz tutejszym Sądzie Rejonowym, gdzie pełniłem obowiązki asystenta sędziego w Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Następnie odbywałem trzyletnią aplikację adwokacką we Wrocławskiej Izbie Adwokackiej. W jej toku doskonaliłem umiejętności w jednej z największych kancelarii adwokackich w regionie, gdzie odpowiedzialny byłem za prowadzenie spraw klientów zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Szerokie zainteresowania oraz zdobyta w toku lat nauki zawodu wiedza i doświadczenie pozwalają mi skutecznie prowadzić sprawy moich klientów. W codziennej pracy posługuję się tradycyjnym warsztatem pracy adwokata, a także nowoczesnymi metodami, pozwalającymi na innowacyjne rozwiązywanie powierzonych mi zadań.

Swoją pomoc kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oferując wsparcie w sprawach doraźnych, a takze w drodze stałej opieki prawnej.  W prowadzonych przeze mnie sprawach stale współpracuję z adwokatami o różnych specjalizacjach dla osiągnięcia efektywnego i optymalnego rezultatu.

Adwokat to nie tylko profesja – to także zawód zaufania publicznego. Pamiętając o tym, do przedstawianych mi problemów podchodzę ze zrozumieniem i otwartością, a moim priorytetem jest ochrona Twoich praw. Jest dla mnie oczywistym, że zwracając się o pomoc prawną oczekujesz uzyskania optymalnego, skrojonego na Twoje indywidualne potrzeby rozwiązania. Dlatego korzystając z mojego wsparcia otrzymujesz nie tylko profesjonalne opracowanie Twojego problemu, ale zyskujesz także dobrego partnera w jego rozwiązaniu.

Estetyczna 4, 43-100 Tychy
Tel: (+48) 792-573-553, Email: biuro@adwokatjarosinski.pl